Fulltextové vyhledávání 2.0

Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Aktuality > YOUNG & SHORT 2024

YOUNG & SHORT 2024Datum konání:
2.3.2024
Datum ukončení:
3.3.2024

 

Naše škola by se ráda postupně zapojila do programu filmové výchovy. Vždyť přece jen sídlíme na Barrandově s filmovou minulostí a máme k dispozici kinosál... V budoucnosti chceme nabídnout zajímavé a kvalitní filmy, nejprve našim žákům a později i veřejnosti.

Jaké filmy byste rádi viděli? Nabízí se skvělá příležitost, podílet se na jejich výběru v sobotu 2. března pro 12-14-leté a v neděli 3. března pro 15-19-leté v kině Kavalírka.

Zájemci by se měli přihlásit do 16. února, další detaily na odkazech výše dle věku. Jdete do toho? Pokud ano, vyplňte přihlášku a zároveň to řekněte svému třídnímu učiteli nebo mi napište. Rádi bychom věděli, zda se bude někdo z naší školy na výběru podílet.