Fulltextové vyhledávání 2.0

Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Aktuality > Aktivity třídy 5. D

Aktivity třídy 5. DŠkola opět v plném proudu

Už jsou z nás páťáci.
V letošním roce pro nás škola začala trochu jinak.
 4. září odjela naše třída na Malou Skálu, kde jsme se společně s 6. třídami zúčastnili demokratického kurzu. Počasí nám přálo a my jsme podnikali různé výlety / výlet do skal, jízda na koloběžkách do Dolánek/ a aktivity, při kterých jsme spolupracovali, argumentovali, poznávali jsme jeden druhého a někteří jsme překonali strach z výšky v lanovém centru.
11. září jsme se všichni setkali v naší třídě. Vyprávěli jsme si o prázdninách. Opět jsme si připomněli pravidla a školní řád a začalo nám učení. Protože nám v září přálo počasí, některé hodiny jsme trávili venku. O pracovních činnostech jsme ve skupinách tvořili obrázky z přírodnin. Venku také probíhala hodina čtení a samozřejmě i tělesná výchova.
Pohodový školní rok                                                                                                

Martina Kunešová a 5. D