Fulltextové vyhledávání 2.0

Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Aktuality > Malé ohlédnutí za velikonočním jarmarkem

Malé ohlédnutí za velikonočním jarmarkemDatum konání:
4.4.2023

Dne 4.4. se uskutečnil na naší škole již tradiční Velikonoční jarmark! Počasí nám krásně vyšlo, všichni měli úsměvy na tvářích. Prodávalo se jedna radost:) Některé děti zde i zahrály na hudební nástroj, jinak se o hudbu postarali žáci a hráli jarní písničky jako např. ,,Jaro dělá pokusy”. Prodávali jsme nejen velikonoční výrobky a dekorace, ale i občerstvení, které připravili sami naši žáci a žákyně. Mimo jiné se před jídelnou uskutečnil minikoncert nadačního fondu Harmonie a vedle jarmarku také probíhal SWAP s použitým oblečením, knížkami a hračkami.

Již se těšíme na další rok.

Natálie Fedošová, 9.B

Malé ohlédnutí za velikonočním jarmarkem
Malé ohlédnutí za velikonočním jarmarkem
Malé ohlédnutí za velikonočním jarmarkem
Malé ohlédnutí za velikonočním jarmarkem
Malé ohlédnutí za velikonočním jarmarkem
Malé ohlédnutí za velikonočním jarmarkem
Malé ohlédnutí za velikonočním jarmarkem
Malé ohlédnutí za velikonočním jarmarkem
Malé ohlédnutí za velikonočním jarmarkem
Malé ohlédnutí za velikonočním jarmarkem
Malé ohlédnutí za velikonočním jarmarkem
Malé ohlédnutí za velikonočním jarmarkem
Malé ohlédnutí za velikonočním jarmarkem