Fulltextové vyhledávání 2.0

Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Aktuality > Velikonoční jarmark je v plných přípravách. Těšíme se na Vás!

Velikonoční jarmark je v plných přípravách. Těšíme se na Vás!Datum konání:
4.4.2023

Dnes v úterý 4. dubna pro vás připravujeme VELIKONOČNÍ JARMARK! Začneme dnes v 15:00 a budeme končit v 17:00. Žáci naší školy si pro vás připravili spoustu výrobků s velikonoční tematikou, a také si můžete koupit i nějaké dobrůtky. Pokud nám počasí dovolí, jarmark se bude konat venku před školou, zimy se nebojte, bude pro vás připravený čaj. Když bude pršet, tak nás najdete uvnitř.

Součástí bude i charitativní akce SWAP. Více se dozvíte na místě.

Těšíme se na vás!

Bohdan Minko, 9.A

Velikonoční jarmark je v plných přípravách. Těšíme se na Vás!
Velikonoční jarmark je v plných přípravách. Těšíme se na Vás!