Fulltextové vyhledávání 2.0

Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Aktuality > Výběr našich žáků ze 4. a 5. tříd vyhrál okresní kolo turnaje ve florbalu

Výběr našich žáků ze 4. a 5. tříd vyhrál okresní kolo turnaje ve florbaluDatum konání:
1.12.2022

Dne 1.12.2022 proběhlo okresní kolo ve florbalu pořádané DDM Prahy 5. Soutěže se zúčastnilo 7 týmů. Výběr našich florbalistů a florbalistek ze 4. a 5. tříd bez jediné ztráty body obsadil krásné a zasloužené 1. místo! Tým ve složení Eliášová Tereza, Staso Darja, Lumey Illarion, Švehlík Adam, Secký Daniel, Taha Nour, Vojtěch Michal, Holenda Jakub, Holenda Matěj, Buchar Filip a Martin Mašát tak bude reprezentovat nejen naši školu, ale i celou Prahu 5 na krajském kole, které se uskuteční v příštím kalendářním roce.

Držte nám palce, protože tento hvězdný tým si to zaslouží.

Bc. Müllerová Kateřina

Výběr našich žáků ze 4. a 5. tříd vyhrál okresní kolo turnaje ve florbalu