Základní škola a mateřská škola Barrandov

Aktuality ZŠ

Okresní kolo Pythagoriády na ZŠ Barrandov

16. 11. 2022  |  Aktuality ZŠ  |  Úřední deska

V úterý 22.11. 2022 se na naší škole bude konat okresní kolo Pythagoriády. Soutěžit bude 190 žáků v kategorii 6. až 9. tříd. Z naší školy máme soutěžící v každé kategorii, jedná se o úspěšné řešitele školního kola. Všem přejeme co nejlepší umístění!   Mgr. Jana Kunstová vyučující matematiky na 2. stupni Více

Vánoční jarmark na ZŠ Barrandov se blíží…

11. 11. 2022  |  Aktuality ZŠ  |  Školní aktuality  |  Úřední deska

Milí žáci, rodiče, kolegové, sousedé a všichni přátelé MŠ a ZŠ Barrandov. 22.11. proběhne na naší škole již tradiční Vánoční jarmark, který nás, doufejme, naladí na vánoční atmosféru. Celý předvánoční mumraj začne v 15 h před hlavním vchodem školy. A na co se můžete letos těšit? Jednotlivé třídy představí své kreativní výrobky s vánoční tématikou, pro labužníky… Více

Zamykání lesa s lampiony

8. 11. 2022  |  Aktuality MŠ  |  Aktuality ZŠ

Všechny srdečně zveme na slavnost Zamykání lesa s lampionovým průvodem pořádaný naší MŠ Radost. Sraz před budovou MŠ v Renoirově ulici ve čtvrtek 10. 11. 2022 v 16. 30 h. Těšíme se na vás! Více

Cyklus vzdělávacích seminářů pro rodiče – program na listopad až leden 2023

4. 11. 2022  |  Aktuality ZŠ  |  Úřední deska

Milí rodiče. jak již jsme Vás informovali, rodičovský spolek Chapliňák letošní školní rok organizuje ve spolupráci s  Akademií rodičovství sérii přednášek určených právě Vám, rodičům. Na jednotlivé semináře se můžete hlásit přes internetový formulář viz níže. V nejbližších týdnech Vás čeká několik zajímavých setkání s odborníky na tato témata: 9. 11. 2022, 18−20 hodin Jak… Více

Knižní jarmark se opět těšil velkému zájmu

4. 11. 2022  |  Aktuality ZŠ  |  Školní aktuality  |  Úřední deska

Ve středu 2.11. proběhl na naší škole, snad můžeme konstatovat tradiční, Knižní jarmark. Jelikož jsou naši žáci a žákyně již zdatnými organizátory, veškeré přípravy proběhly  na jedničku. Pod vedením zástupců žákovského parlamentu jsme knihy seřadili, nacenili a připravili z nich tematicky řazenou prodejní výstavu. Knižní jarmark rozproudil dění na škole o velké přestávce a v… Více

Galerie nejkrásnějších dýní aneb strašidelný Halloween na naší škole

4. 11. 2022  |  Aktuality ZŠ  |  Školní aktuality  |  Úřední deska

Milí žáci a žákyně, vážení rodiče, kolegyně a kolegové. Moc děkujeme všem, kteří naši školu vyzdobili krásnými dýněmi. I když je již Halloween pryč, tyto Vaše krásné výrobky nás všechny těší každý den, když do školy brzy ráno přicházíme a když školu opouštíme. Děkujeme!     Více

Pythagoriáda – školní kolo 2022/23

31. 10. 2022  |  Aktuality ZŠ  |  Školní aktuality  |  Úřední deska

18.října 2022 proběhla na naší škole matematická soutěž Pythagoriáda. Soutěžící řešili ve čtyřech kategoriích 15 úloh, úspěšným řešitelem a postupujícím do obvodního kola se stal ten, kdo alespoň 9 úloh vyřešil správně. Do obvodního kola postupují: Marek Zvelebil ze 6. A, Jan Zelenka ze 7. A, Adam Sedlář a Vilém Čuda z 8. C a… Více

Pozvánka na koncerty Nadačního fondu Harmonie

26. 10. 2022  |  Aktuality ZŠ

Nadační fond Harmonie poskytuje hudební vzdělání našim žákům zdarma. Výuka probíhá sympatickou formou společného muzicírování na smyčcové nástroje. Přijměte tedy pozvání na jeho koncerty: 6. listopadu 2022 v 11:30 hod. – Hudební matiné pro rodiče a děti 11. prosince 2022 v 11:30 hod. – Adventní matiné pro rodiče a děti Více

Knižní jarmark opět potěší malé i velké čtenáře

25. 10. 2022  |  Aktuality ŠD  |  Aktuality ZŠ

Milí rodiče. 2.11. 2022 se na naší škole opět uskuteční Knižní jarmark, který se minulý rok těšil velkému zájmu nejen u dětí, ale i u Vás dospělých. 1.11. mohou děti do školy přinést jakékoliv knížky či starší učebnice, které by rády vyměnily či odpoledne prodaly na jarmarku. Výtěžek jarmarku půjde opět na charitativní projekt či… Více

Provoz školní družiny o podzimních prázdninách

24. 10. 2022  |  Aktivity školní družiny  |  Aktuality ZŠ  |  Úřední deska

Milí žáci a žákyně, vážení rodiče. Školní družina bude otevřena v době podzimních prázdnin ( 26.10 – 27.10. 2022 ) pouze pro přihlášené žáky. Provoz bude probíhat od 6:30 do 17:00 hodin.   Bc. Veronika Kubů vedoucí vychovatelka ŠD Tel.: +420 602 165 958 E-mail: kubu@zsbarr.cz VíceBakaláři

Epidemiologická opatření

Školní aktuality

Vánoční jarmark na ZŠ Barrandov se blíží…

11. 11. 2022

Milí žáci, rodiče, kolegové, sousedé a všichni přátelé MŠ a ZŠ Barrandov. 22.11. proběhne na naší škole již tradiční Vánoční jarmark, který nás, doufejme, naladí na vánoční atmosféru. Celý předvánoční mumraj začne v 15 h před hlavním vchodem školy. A na co se můžete letos těšit? Jednotlivé třídy představí své kreativní výrobky s vánoční tématikou, pro labužníky… Více

Třídní schůzky

8. 11. 2022

Vážení rodiče, v úterý 15. 11. proběhnou třídní schůzky. Zveme tedy: třídní důvěrníky k setkání s vedením školy v 16. 00 h. v kinosále všechny rodiče na setkání s třídními učiteli v 17 h. v kmenových učebnách (s výjimkou 8.B – třídní schůzka proběhne z organizačních důvodů o týden později) všechny rodiče na neformální Rodičovskou… Více

Knižní jarmark se opět těšil velkému zájmu

4. 11. 2022

Ve středu 2.11. proběhl na naší škole, snad můžeme konstatovat tradiční, Knižní jarmark. Jelikož jsou naši žáci a žákyně již zdatnými organizátory, veškeré přípravy proběhly  na jedničku. Pod vedením zástupců žákovského parlamentu jsme knihy seřadili, nacenili a připravili z nich tematicky řazenou prodejní výstavu. Knižní jarmark rozproudil dění na škole o velké přestávce a v… Více